AKÇALI BOYA VE KİMYA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

İnsan Kaynakları Politikası

Personellerimizle olan ilişkilerimizde din, dil, uyruk, politik ve herhangi bir durum gözetmeksizin yasalar ve etik kurallar doğrultusunda hareket ediyoruz. Çalışanlarımızın maddi ve manevi hakları gözetilerek kurumsal değerlerin öne çıktığı huzurlu ve seviyeli bir çalışma ortamının sağlanması temel prensiplerimizdendir.

İnsan kaynakları politikamız; pozisyona uygun doğru adayları işe almak, kendisini geliştirmesine imkan vermek, konusunda uzmanlaşmasını ve ilerlemesini sağlamaktır. Bu çerçevede ;

Seçme Yerleştirme

Doğru işe doğru eleman prensibi güden kurumumuzun, personel seçme ve yerleştirme sürecinde izlediği yöntem kurum kültürüne ve pozisyonun iş tanımına uygun adayları belirlemek ve yerleştirmektir.

Oryantasyon

İşe yeni başlayan personelimizin, işine hızlı uyum sağlaması için işe alıştırma amaçlı oryantasyon programları düzenlemektir.

Eğitim

Bulunduğumuz sektördeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek, ilgili personelin bu gelişmelere uyum sağlayabilmesi için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmayı sağlayan eğitim programlarını belirleyerek personelin katılımını sağlamak.

Bize ULAŞIN

Akçalı Boya İnsan Kaynaklarına ulaşmak için formu doldurabilirsiniz. Bize ulaşma nedeninizi açıkça belirtmenizi rica ederiz.